Przejdź do zawartości

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony transport i neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla w 2030 roku

Od wielu lat zrównoważony transport odgrywa ważną rolę w Farm Trans. Jako dostawca usług logistycznych wywodzący się z branży rolniczej uważamy za całkowicie naturalne, aby transport był jak najbardziej zrównoważony. Realizujemy to poprzez ciągłe innowacje, inwestycje w nowe technologie i rozwiązania w zakresie IT oraz mądrą współpracę z naszymi partnerami.

Zrównoważony transport to przyszłość

W porozumieniu w sprawie zmian klimatu z 2018 roku uzgodniono, że do 2050 roku transport musi stać się bezemisyjny. Firma Farm Trans chce już w 2030 roku prowadzić działalność w sposób neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla dzięki zrównoważonemu transportowi. Chcemy zmniejszyć nasz ślad węglowy dzięki flocie samochodów ciężarowych o zerowej emisji, korzystających z technologii akumulatorów i ogniw paliwowych. Pragniemy również zmniejszyć zużycie paliwa i zwiększyć współczynnik wypełnienia, aby jak najwydajniej wykorzystywać kilometry. Nasi kierowcy uczą się także zrównoważonego stylu jazdy w Akademii Farm Trans, a narzędzie Fleetboard w naszych samochodach pomaga im stosować poznane zasady w praktyce.

Zrównoważony transport: teraz i w przyszłości

Jako partner logistyczny oferujący zrównoważone rozwiązania koncentrujemy się na zmniejszaniu pozostawianego przez nas śladu węglowego, bezpieczeństwie ruchu drogowego i żywności oraz partnerstwie z poszanowaniem wartości. Jak wygląda zrównoważony transport teraz i w przyszłości? Farm Trans stawia na zrównoważony transport z wykorzystaniem przyszłościowych rozwiązań. Dzięki bardziej zrównoważonym środkom transportu, coraz inteligentniejszym technologiom informatycznym i wydajniejszym planowaniu tras sprawiamy, że transport jest naprawdę zrównoważony.

Going next level for planet and people

Zrównoważony transport: logistyka i logika

Farm Trans sprawia, że zrównoważona logistyka jest logiczna dzięki usługom Connected Services. Korzystamy z zaawansowanych systemów informatycznych i posiadamy rozbudowaną sieć transportową z partnerami w całej Europie i Wielkiej Brytanii. Można nam powierzyć wszystkie zrównoważone działania logistyczne. Łączymy w inteligentny sposób różne przepływy towarów, usługi i trasy, aby zoptymalizować transport. Wspólnie pracujemy nad bardziej zrównoważonym transportem, ze wszystkimi dodatkowymi korzyściami związanymi z ograniczeniem czasu i kosztów.

Więcej informacji o usługach Connected Services

Talenty przyszłości

Jako zrównoważony pracodawca skupiamy się na tworzeniu zdrowego i bezpiecznego środowiska pracy oraz na przyciąganiu i zatrzymywaniu talentów. Każda osoba jest mile widziana w Farm Trans. Zapewniamy przyjemne środowisko pracy, umożliwiając m.in. uprawianie sportów i pracę zdalną, a także dbając o bezpieczne kabiny samochodów ciężarowych oraz elastyczne harmonogramy pracy. W Farm Trans pracujesz w otwartej kulturze pracy, w której można rozmawiać na każdy temat. Co więcej, możesz się w pełni rozwijać dzięki Akademii Farm Trans i zdobyć awans wewnętrzny.

Sustainability Report

Pobierz nasz raport dotyczący zrównoważonego rozwoju w latach 2021–2022

"*" oznacza pola wymagane

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się z polityką prywatności i polityką plików cookie Farm Trans.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
Dzień Ziemi | Inwestowanie w naszą planetę
Dzisiaj jest Dzień Ziemi pod tegorocznym hasłem „Inwestowanie w naszą planetę”.

Sustainability Report

Pobierz nasz raport dotyczący zrównoważonego rozwoju w latach 2021–2022

"*" oznacza pola wymagane

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się z polityką prywatności i polityką plików cookie Farm Trans.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
Farm Trans portret Tom
Chcesz wiedzieć więcej na temat zrównoważonego transportu? A może chcesz z nami współpracować jako zrównoważony partner logistyczny? Chętnie pomożemy Ci ruszyć do przodu.

Tom Steenmeijer | Sales Director