Przejdź do zawartości
Zrównoważony rozwój

Zrównoważona logistyka

Jako dostawca usług logistycznych wywodzący się z branży rolniczej uważamy, że wykonywanie naszej pracy w jak najbardziej zrównoważony sposób jest dla nas całkowicie naturalne. Mamy także wielkie ambicje: chcemy, aby nasza działalność była całkowicie neutralna pod względem emisji CO₂ w 2030 roku, ze zrównoważonym, zdrowym i pełnym witalności zespołem. Realizujemy to poprzez ciągłe innowacje, inwestycje i współpracę z naszymi partnerami.

Zrównoważony partner

Jako partner koncentrujemy się na pomniejszaniu pozostawianego przez nas zanieczyszczenia ekologicznego, bezpieczeństwie ruchu drogowego i żywności oraz partnerstwie przy współpracy. Chcemy zmniejszyć nasz ślad ekologiczny, aby do 2030 roku osiągnąć neutralność pod względem emisji CO₂, na przykład dzięki elektrycznym samochodom ciężarowym. Już teraz zmniejszamy zużycie paliwa i zwiększamy współczynnik wypełnienia, aby zmniejszyć ilość niepotrzebnie pokonywanych kilometrów. Nasi kierowcy uczą się zrównoważonego stylu jazdy w Akademii Farm Trans, narzędzie Fleetboard w naszych samochodach pomaga im w tym podczas jazdy.

Usługi łączone

Firma Farm Trans korzysta z zaawansowanych systemów informatycznych i posiada rozbudowaną sieć transportową z partnerami w całej Europie i Wielkiej Brytanii. Można nam powierzyć wszystkie operacyjne działania logistyczne. Łączymy w inteligentny sposób różne przepływy towarów, usług i trasy, aby zoptymalizować transport. Wspólnie pracujemy nad stworzeniem bardziej zrównoważonej logistyki, ze wszystkimi dodatkowymi korzyściami związanymi z ograniczeniem czasu i kosztów.

Dążenie do ulepszania dla planety i ludzi

Zrównoważony pracodawca

Jako pracodawca skupiamy się na tworzeniu zdrowego i bezpiecznego środowiska pracy oraz na przyciąganiu i zatrzymywaniu pracowników. Każda osoba jest mile widziana w Farm Trans. Zapewniamy przyjemne środowisko pracy, umożliwiając m.in. uprawianie sportów, pracę zdalną, bezpieczne kabiny samochodów ciężarowych oraz elastyczne harmonogramy pracy. W Farm Trans pracujesz w pryjaznej atmosferze, w której można rozmawiać na każdy temat. Dzięki Akademii Farm Trans każdy może rozwijać się i zdobyć awans wewnętrzny.

Dzień Ziemi | Inwestowanie w naszą planetę
Dzisiaj jest Dzień Ziemi pod tegorocznym hasłem „Inwestowanie w naszą planetę”.