Przejdź do zawartości

Transport z i do Wielkiej Brytanii

Transport z, do i na terenie Wielkiej Brytanii

Bezproblemowy import, eksport i transport w Wielkiej Brytanii

Farm Trans zapewnia bezproblemowy przewóz ładunków z, do i na terenie Wielkiej Brytanii. Organizujemy cały proces transportu zgodnie z przepisami, wykorzystując naszą infrastrukturę informatyczną, nasz oddział w Wielkiej Brytanii i naszą bogatą flotę naczep: naczepy taśmowe, z ruchomą podłogą i kondycjonowane.

Farm Trans line art icon truck

Bezproblemowy transport z i do Wielkiej Brytanii

Zorganizujemy cały proces z punktu A do punktu B

Chcesz regularnie przewozić duże ilości towarów (FTL) z Europy do Wielkiej Brytanii lub odwrotnie? Farm Trans zorganizuje cały proces: od dokumentów po transport. Twój ładunek popłynie promem do naszego oddziału w Wielkiej Brytanii, skąd nasi kierowcy zawiozą go do miejsca docelowego naszą własną flotą. Umożliwiamy transport zbiorowy (LTL), cross-docking i dostawy z odprawą celną. W celu odprawy celnej współpracujemy z wyspecjalizowanymi partnerami, aby Twój ładunek dotarł bez opóźnień. Zapewniamy bezproblemowy transport międzynarodowy.

Własna flota i oddział 

Przewozimy Twoje towary z różnych krajów w Europie do Wielkiej Brytanii i odwrotnie. Dzięki własnej flocie samochodów ciężarowych i naczep możemy szybko i sprawnie przetransportować Twoje ładunki promem i dostarczyć je do miejsc docelowych na terenie całej Wielkiej Brytanii za pośrednictwem naszego własnego oddziału. Organizacja całego procesu transportu.

Usprawniony system

Dzięki własnemu systemowi zarządzania logistyką (z ang. LMS) usprawniamy transport od nadania towaru po dostawę. Zarządzamy danymi co do minuty – od zarządzania zamówieniami i transportu po odbiór towaru. Monitorujemy Twój ładunek i zapewniamy wydajny oraz bezpieczny transport z i do Wielkiej Brytanii.

Transport samych naczep i samochodów z naczepami

Farm Trans organizuje transport samych naczep i samochodów z naczepami. Poprzez porty w Zeebrugge i Rotterdamie każdego dnia przewozimy do oraz z Wielkiej Brytanii od 40 do 50 samych naczep. Z kolei tunelem pod kanałem La Manche codziennie podróżują na Wyspy i z powrotem nasze samochody z naczepami. Są to zarówno naczepy kondycjonowane (chłodnie), jak i naczepy do przewozów masowych.

Transport na terenie Wielkiej Brytanii

Szybka dostawa do miejsca docelowego w Wielkiej Brytanii

Za pośrednictwem własnego oddziału Farm Trans zapewnia również transport na terenie Wielkiej Brytanii. Dotyczy to zarówno towarów masowych, jak i produktów świeżych oraz mrożonych. Oferujemy szybki i bezpieczny transport żywności w dowolne miejsce w Wielkiej Brytanii za pomocą własnych naczep do przewozu towarów masowych oraz kondycjonowanych.

Farm Trans portret Tom

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach transportu z, do i na terenie Wielkiej Brytanii? Chętnie Ci doradzimy.

Tom Steenmeijer | Sales Director

Poproś o bezpłatną ofertę.

Albo skontaktuj się z nami za pośrednictwem
info@farmtrans.com +31 (0) 168 745 299

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.