Przejdź do zawartości

Cross-docking i magazynowanie

Inteligentne i szybkie dostawy

Chcesz mieć niewielkie zapasy magazynowe i jednocześnie móc szybko dostarczać towary? Farm Trans umożliwia to dzięki inteligentnym rozwiązaniom w zakresie magazynowania i cross-dockingu produktów w temperaturze kontrolowanej, świeżych i mrożonych.

Farm Trans line art icon with packages in warehouse

Inteligentne przechowywanie

Cross-docking

Farm Trans przewozi Twoje towary w najbardziej optymalny sposób z punktu A do punktu B, przez C. W przypadku transportu zbiorowego łączymy różne ładunki w jeden duży. Łączymy ze sobą odpowiednie ładunki i transportujemy je w najszybszy i najbardziej zrównoważony sposób. W naszym magazynie cross-docking, położonym centralnie w krajach Beneluksu oraz za pośrednictwem naszych partnerów w Niemczech, zapewniamy płynny transfer towarów, również w warunkach kondycjonowanych: świeżych i mrożonych. Dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom informatycznym monitorujemy przepływ towarów oraz wyznaczamy najbardziej optymalne środki transportu i trasy.

Szybki transport mrożonych i świeżych towarów

Cross-docking w krajach Beneluksu i w Niemczech

  • Własny magazyn cross-docking w Lommel, w Belgii
  • Lokalizacje partnerskie oferujące nasze usługi w Niemczech
  • Duża pojemność: miejsce na 800 palet
  • Mroźnie (-20°C) i chłodnie (0–4°C)
  • Własny zespół – od pracowników odpowiedzialnych za ładunek oraz rozładunek po pracowników manewrowych
  • Optymalny transport zbiorowy gwarantujący wydajne trasy

Produkty świeże i mrożone połączone w jednym transporcie

Jako producent żywności możesz powierzyć cały transport produktów mrożonych i świeżych jednemu partnerowi logistycznemu. To unikalne rozwiązanie w branży. Jest to wyjątkowo korzystne, jeśli chcesz transportować zarówno mrożone, jak i świeże produkty, zwiększać wydajność tras i zachować kontrolę. Farm Trans zajmuje się wszystkim: od rejestrowania odpowiedniej temperatury palet po optymalnie zaplanowany transport. Oferujemy pewność, jaką daje certyfikowany partner, oraz usługi, na które zasługujesz.

Bezpieczny transport żywności z punktu A do punktu B

Twój ładunek jest bezpieczny w naszych oddzielnych pomieszczeniach mroźni i chłodni. Żywność oczekuje tam maksymalnie 48 godzin na najbardziej optymalną trasę do Twoich klientów. W odpowiedniej temperaturze, bez ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego. Nasz zespół ds. jakości (jakość, środowisko, bezpieczeństwo i zdrowie) monitoruje to zgodnie z zasadami HACCP i wymogami prawnymi.

 

Sposób działania

1

Transport zbiorowy
W naszych magazynach cross-docking łączymy różne ładunki w jeden duży i transportujemy je w najszybszy i najbardziej zrównoważony sposób.

2

Cross-docking
Przewieziemy Twoje towary z naszego magazynu do miejsca docelowego natychmiast po rozładunku.

3

Magazynowanie
Potrzebujesz przechować towar przez krótki czas? Twój ładunek jest bezpieczny w naszym strategicznym, centralnie położonym magazynie w krajach Beneluksu, w którym pracują nasi pracownicy.

Farm Trans portret Tom

„Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań w zakresie magazynowania? Zadaj nam swoje pytanie. Chętnie Ci doradzimy”.

Tom Steenmeijer | Sales Director

Magazynowanie

Potrzebujesz przechować towar przez krótki czas? Dzięki systemowi Smart Warehousing Farm Trans przechowujemy Twoje towary bezpiecznie, w warunkach, których wymagają. Wraz z naszymi partnerami posiadamy strategiczne magazyny w całej Europie, wyposażone w urządzenia chłodnicze i mroźnicze oraz certyfikaty pozwalające na bezpieczne przechowywanie żywności.

Poproś o bezpłatną ofertę.

Albo skontaktuj się z nami za pośrednictwem
info@farmtrans.com +31 (0) 168 745 299

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.