Przejdź do zawartości
Magazynowanie i cross-docking

Inteligentne i szybkie dostawy

Chcesz aby Twoje towary były magazynowane niezależnie od wielkości oraz mieć możliwość szybkiej dostawy? Farm Trans umożliwia to dzięki cross-dockingowi i inteligentnemu magazynowaniu.

graphic-warehousing_3_3
Inteligentne przechowywanie

Cross-docking

Farm Trans przewozi Twoje towary w najbardziej optymalny sposób z punktu A do punktu B, przez C. W przypadku przewozu zbiorowego łączymy różne ładunki w jeden duży. Łączymy ze sobą odpowiednie ładunki i transportujemy je w najszybszy i najbardziej zrównoważony sposób. W naszym magazynie cross-docking, położonym centralnie w krajach Beneluksu, zapewniamy płynny transfer towarów, również w warunkach kondycjonowanych. Dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom informatycznym monitorujemy przepływ towarów oraz wyznaczamy najbardziej optymalne środki transportu i trasy.

Sposób działania

1

Transport zbiorowy
W naszych magazynach cross-docking łączymy różne ładunki w jeden duży i transportujemy je w najszybszy i najbardziej zrównoważony sposób.

2

Cross-docking
Przewieziemy Twoje towary z naszego magazynu do miejsca docelowego natychmiast po rozładunku.

3

Magazynowanie
Potrzebujesz przechować towar przez krótki czas? Twój ładunek jest bezpieczny w naszym strategicznym, centralnie położonym magazynie w krajach Beneluksu, w którym pracują nasi pracownicy.

Tom_1165-min
„Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań w zakresie magazynowania? Zadaj nam swoje pytanie. Chętnie Ci doradzimy”.

Tom Steenmeijer | menedżer ds. sprzedaży

Magazynowanie

Potrzebujesz przechować towar przez krótki czas? Dzięki systemowi Smart Warehousing Farm Trans przechowujemy Twoje towary bezpiecznie, w warunkach, których wymagają. Wraz z naszymi partnerami posiadamy strategiczne magazyny w całej Europie, wyposażone w urządzenia chłodnicze i mroźnicze oraz certyfikaty pozwalające na bezpieczne przechowywanie żywności.

Poproś o bezpłatną ofertę.

Albo skontaktuj się z nami za pośrednictwem
info@farmtrans.com +31 (0) 168 745 299

"*" oznacza pola wymagane

Nieuwsbrief