Przejdź do zawartości
O nas

Dążenie do ulepszeń

Firma Farm Trans specjalizuje się w transporcie żywności od 1987 roku. Pozostajemy specjalistą w tej dziedzinie poprzez innowacje i inwestycje. Inwestujemy w systemy informatyczne, zrównoważony rozwój i w naszych pracowników. Dążymy do zapewnienia zaawansowanych usług logistycznych.

Farm Trans, nasze korzenie sięgają branży rolniczej

Nie bez powodu nasza firma nazywa się Farm Trans. W 1987 roku nasz pierwszy samochód ciężarowy wyruszył w trasę z ładunkiem ziemniaków. Od początku wyróżnialiśmy się rozwiązaniami w dziedzinie systemów informatycznych oraz specjalistyczną wiedzą w zakresie transportu produktów spożywczych, co zostało zauważone. Rozwijaliśmy się z każdym pokonanym kilometrem. Dziś sieć naszej firmy rozciąga się na całą Europę i Wielką Brytanię, zatrudnia ponad 500 specjalistów i stawia na przyszłość. W celu optymalizacji procesów logistycznych, ograniczenia emisji spalin i zwiększenia satysfakcji z pracy. 

Fakty
Path 1196

Specjaliści w zakresie transportu

Path 1194

Samochody ciężarowe

FT_icon trailer

Naczepy

Group 105

Lokalne oddziały

Rozwój

Nasze dążenie do rozwoju

Przyszłość firmy logistycznej to możliwość oferowania rozwiązań technologicznych. Przedsiębiorstwa wiodące w rozwoju cyfrowym wygrywają dzisiaj i w przyszłości. Dlatego właśnie dane są paliwem, które nas napędza. Wykorzystując dane w inteligentny sposób, możemy szybciej i łatwiej rozwiązywać problemy logistyczne. Razem dokładamy starań, aby Twój łańcuch dostaw był krótszy, wydajniejszy i bardziej zrównoważony niż kiedykolwiek.

Monitorowanie każdej trasy
Redukcja emisji podczas każdego przewozu
Planeta

Nasza troska o planetę

Branża transportowa wymaga zmian. Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla osiąga się nie tylko dzięki oszczędniejszym pojazdom i lokalnej współpracy. Zrównoważony transport zaczyna się jeszcze przed wyruszeniem w trasę. Z tego względu z wyprzedzeniem planujemy najbardziej optymalne trasy, czasy przejazdu i środki transportu, a nasz supernowoczesny system Smart Warehouse kalkuluje najszybszy transfer towarów. W ten sposób nasze działania w oparciu o dane pozwalają nam tworzyć zrównoważone rozwiązania logistyczne.

Ludzie

Nasze zaangażowanie w pracowników

Transport nie może odbywać się bez odpowiednich specjalistów. Dlatego ogromnie doceniamy naszych pracowników. Inwestujemy w silny i kompletny zespół, od analityków po kierowców. Jest dla nas bardzo ważne, aby mogli oni pracować w bezpieczny sposób, byli zdrowi i szczęśliwi. Dzięki Akademii Farm Trans nasi pracownicy rozwijają swoje kompetencje i umiejętności zawodowe.

Razem dążymy do ulepszeń

Mocne początki

Firma Farm Trans została założona w 1987 roku. Od początku wyróżniamy się jako lider w dziedzinie systemów informatycznych, specjalizujący się w transporcie żywności.

Idealne warunki

Zapotrzebowanie na nasze usługi rosło szybko, również w zakresie transportu żywności wymagającej specjalnych warunków przewozu. W związku z tym w 1997 roku poszerzyliśmy ofertę naszych usług o transport kondycjonowany. Zbadaliśmy także możliwości rozwoju za granicą, rozszerzając działalność naszej firmy na Europę Wschodnią w 2005 roku i Wielką Brytanię w 2007 roku. W 2012 roku zaoferowaliśmy po raz pierwszy transport multimodalny.

Wszechstronność

Obecnie razem z naszą rozbudowaną siecią partnerską przewozimy transportem drogowym, wodnym i kolejowym wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze oraz inne produkty wymagające specjalnych warunków przewozu. I nieustannie dążymy do ulepszeń. Dzięki naszym zaawansowanym możliwościom technologicznym oraz naszym pracownikom pokonujemy największe wyzwania logistyczne.