Przejdź do zawartości
O nas

Dążenie do ulepszeń

Firma Farm Trans specjalizuje się w transporcie żywności od 1987 roku. Pozostajemy specjalistą w tej dziedzinie poprzez innowacje i inwestycje. Inwestujemy w systemy informatyczne, zrównoważony rozwój i w naszych pracowników. Dążymy do zapewnienia zaawansowanych usług logistycznych.

Farm Trans, nasze korzenie sięgają branży rolniczej

Nie bez powodu nasza firma nazywa się Farm Trans. W 1987 roku nasz pierwszy samochód ciężarowy wyruszył w trasę z ładunkiem ziemniaków. Od początku wyróżnialiśmy się rozwiązaniami w dziedzinie systemów informatycznych oraz specjalistyczną wiedzą w zakresie transportu produktów spożywczych, co zostało zauważone. Rozwijaliśmy się z każdym pokonanym kilometrem. Dziś sieć naszej firmy rozciąga się na całą Europę i Wielką Brytanię, zatrudnia ponad 500 specjalistów i stawia na przyszłość. W celu optymalizacji procesów logistycznych, ograniczenia emisji spalin i zwiększenia satysfakcji z pracy. 

Fakty
Farm Trans people pictogram

Specjaliści w zakresie transportu

Farm Trans pictogram truck

Samochody ciężarowe

Farm Trans icon trailer

Naczepy

Farm Trans pictogram shaking hands

Lokalne oddziały

Rozwój

Nasze dążenie do rozwoju

Przyszłość firmy logistycznej to możliwość oferowania rozwiązań technologicznych. Przedsiębiorstwa wiodące w rozwoju cyfrowym wygrywają dzisiaj i w przyszłości. Dlatego właśnie dane są paliwem, które nas napędza. Wykorzystując dane w inteligentny sposób, możemy szybciej i łatwiej rozwiązywać problemy logistyczne. Razem dokładamy starań, aby Twój łańcuch dostaw był krótszy, wydajniejszy i bardziej zrównoważony niż kiedykolwiek.

Monitorowanie każdej trasy
Redukcja emisji podczas każdego przewozu
Planeta

Nasza troska o planetę

Branża transportowa wymaga zmian. Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla osiąga się nie tylko dzięki oszczędniejszym pojazdom i lokalnej współpracy. Zrównoważony transport zaczyna się jeszcze przed wyruszeniem w trasę. Z tego względu z wyprzedzeniem planujemy najbardziej optymalne trasy, czasy przejazdu i środki transportu, a nasz supernowoczesny system Smart Warehouse kalkuluje najszybszy transfer towarów. W ten sposób nasze działania w oparciu o dane pozwalają nam tworzyć zrównoważone rozwiązania logistyczne.

Ludzie

Nasze zaangażowanie w pracowników

Transport nie może odbywać się bez odpowiednich specjalistów. Dlatego ogromnie doceniamy naszych pracowników. Inwestujemy w silny i kompletny zespół, od analityków po kierowców. Jest dla nas bardzo ważne, aby mogli oni pracować w bezpieczny sposób, byli zdrowi i szczęśliwi. Dzięki Akademii Farm Trans nasi pracownicy rozwijają swoje kompetencje i umiejętności zawodowe.

Razem dążymy do ulepszeń

Mocne początki

Firma Farm Trans została założona w 1987 roku. Od początku wyróżniamy się jako lider w dziedzinie systemów informatycznych, specjalizujący się w transporcie żywności.

Idealne warunki

Zapotrzebowanie na nasze usługi rosło szybko, również w zakresie transportu żywności wymagającej specjalnych warunków przewozu. W związku z tym w 1997 roku poszerzyliśmy ofertę naszych usług o transport kondycjonowany. Zbadaliśmy także możliwości rozwoju za granicą, rozszerzając działalność naszej firmy na Europę Wschodnią w 2005 roku i Wielką Brytanię w 2007 roku. W 2012 roku zaoferowaliśmy po raz pierwszy transport multimodalny.

Wszechstronność

Obecnie razem z naszą rozbudowaną siecią partnerską przewozimy transportem drogowym, wodnym i kolejowym wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze oraz inne produkty wymagające specjalnych warunków przewozu. I nieustannie dążymy do ulepszeń. Dzięki naszym zaawansowanym możliwościom technologicznym oraz naszym pracownikom pokonujemy największe wyzwania logistyczne.