Przejdź do zawartości

Flota

Najnowocześniejsze naczepy z najbardziej zaawansowaną technologią | Farm Trans

Firma Farm Trans ma własną flotę, składającą się z ponad 300 samochodów ciężarowych i 800 naczep, aby zapewnić Ci przewagę w transporcie i logistyce. Wybieramy nasze pojazdy według klasy. Ze sprawdzoną jakością i najnowszymi technologiami. Ciche, oszczędne i bezpieczne.

Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych i naczep we wszystkich krajach, w których mamy swoje oddziały. Ponieważ stale inwestujemy w nowe samochody i naczepy zarówno do przewozu masowego, jak i kondycjonowanego, możemy szybko dostosować się do potrzeb naszych klientów. Zobacz naszą flotę.

Znakomita organizacja

Flota Farm Trans gwarantuje doskonały transport i elastyczność – bez względu na wszystko. Korzystasz ze wszystkich zalet naszej floty i własnej pomocy technicznej. Nasze samochody ciężarowe i naczepy są zawsze w znakomitym stanie technicznym dzięki rygorystycznym procedurom kontroli uszkodzeń i konserwacji oraz rozbudowanemu harmonogramowi odnowień floty. Awaria w trasie? Nasza flota jest ubezpieczona na terenie całej Unii Europejskiej. 

Naczepy do przewozów masowych

Izolowane naczepy do rozładunku dolnego, takie jak naczepy samowyładowcze, z ruchomą podłogą, naczepy wywrotkowe i silosowe są gotowe do bezpiecznego przewozu ładunków masowych.

 • Naczepa do rozładunku dolnego / naczepa taśmowa / naczepa samowyładowcza
  Praktyczne naczepy nadające się do przewozu prawie wszystkich towarów masowych, takich jak ziemniaki, groszek, marchew, cebula czy pasza dla zwierząt.
 • Naczepa z ruchomą podłogą
  Połącz dwa transporty, na przykład transport żywności w jedną stronę i transport palet w drodze powrotnej.
 • Naczepa wywrotkowa
  Naczepa wywrotkowa ma szerokie zastosowanie i umożliwia szybkie rozładowanie różnych surowców, takich jak buraki, pasza dla zwierząt, ziemia, obornik, piasek i sól.
 • Naczepa silosowa / półnaczepa silosowa
  Nasze specjalistyczne naczepy silosowe gwarantują szybki transport towarów sypkich i masowych, takich jak płatki ziemniaczane, mąka czy zboże.
 • Naczepa kurtynowa
  Naczepy te są wykorzystywane do transportu towarów masowych w skrzyniach lub na paletach, ale mogą być również używane do transportu innych produktów i towarów o niestandardowych wymiarach.
Naczepy kondycjonowane

Naczepy kondycjonowane są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, aby bezpiecznie i szybko transportować wrażliwe produkty (żywność).

 • Naczepa kondycjonowana z pojedynczym zakresem temperatury
  Przewoź bezpiecznie świeżą lub mrożoną żywność w naszej naczepie w jednej, stałej temperaturze od -30 do 30℃.
 • Naczepa kondycjonowana z systemem podwójnej temperatury
  Przewoź bezpiecznie różne rodzaje żywności w naszej naczepie w dwóch, stałych temperaturach od -30 do 30℃.
 • Naczepa z systemem chłodniczym i mroźniczym
  Chcesz dystrybuować zarówno produkty chłodzone, jak i mrożone? Nasza naczepa z systemem chłodniczym i mrożącym zapewnia dwa różne zakresy temperatury podczas transportu.
Transport dostosowany do indywidulanych potrzeb

Jakich warunków wymaga Twój ładunek? Chętnie wesprzemy Cię w znalezieniu rozwiązania odpowiadającego indywidualnym potrzebom i wymaganiom w naszej flocie lub flocie naszych partnerów. Jak na przykład nasz samochód Volvo FM 420 4×2, umożliwiający cichą dystrybucję w gęsto zaludnionych obszarach. Albo nasze naczepy chłodnicze, które utrzymują Twoje produkty w stałej, odpowiedniej temperaturze, aby zostały bezpiecznie dostarczone, zachowując świeżość.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Edwin Vrolijk | menedżer floty

fleet@farmtrans.com +31 (0) 168 74 52 90
Bezpieczny transport dostosowany do indywidualnych potrzeb
Bezpieczeństwo drogowe i żywności jest jedną z najważniejszych kwestii w Farm Trans. Nasz zespół pracuje nad poprawą bezpieczeństwa każdego dnia.
Farm Trans portret Ed

Edwin Vrolijk | menedżer floty