Przejdź do zawartości

Wprowadzenie do użytku nowych naczep taśmowych z dwoma komorami w ramach większej inwestycj

Wprowadzenie do użytku nowych naczep taśmowych z dwoma komorami
13 | 04 | 2023

Głównymi zaletami naczep taśmowych z dwoma komorami jest to, że nasi klienci mogą połączyć w jednym transporcie dwa różne produkty lub dwa ładunki tego samego produktu do dostarczenia pod różne adresy. Umożliwia to zwiększenie wydajności procesów logistycznych, obniżenie kosztów i ograniczenie emisji dwutlenku węgla w celu zapewnienia zrównoważonego transportu.

Naczepy do rozładunku dolnego z dwoma komorami zapewniają również praktyczne korzyści naszym kierowcom. Można je łatwiej załadować i rozładować niż alternatywne rozwiązania transportowe dla ładunków łączonych, takie jak załadunek skrzyń do naczepy kurtynowej. Umożliwia to naszym kierowcom szybką i wydajną obsługę ładunków. Nie tylko zwiększa to produktywność naszych kierowców, ale także gwarantuje, że nasi klienci otrzymają swoje ładunki na czas i w dobrym stanie.

Nasi eksperci ds. transportu chętnie przekażą Ci więcej informacji na temat naczep taśmowych z dwoma komorami oraz tego, w jaki sposób mogą one pomóc zaspokoić Twoje potrzeby związane z transportem produktów rolniczych, lub odpowiedzą na inne pytania dotyczące transportu towarów masowych. Dzięki dużej różnorodności naszej floty Farm Trans zawsze oferuje odpowiednie rozwiązanie.

Firma Farm Trans przewiduje również znaczne rozszerzenie floty naczep do transportu towarów masowych w 2023 roku; w ciągu roku dostarczonych zostanie około 60 nowych naczep taśmowych.