Przejdź do zawartości

Transport naczepą z ruchomą podłogą po Brexicie


06 | 01 | 2021
Transport naczepą z ruchomą podłogą poza UE

Joost Blom, menedżer ds. transportu naczepą z ruchomą podłogą, mówi: „Ponieważ Wielka Brytania nie jest już państwem członkowskim Unii Europejskiej, transport naczepą z ruchomą podłogą do i z Wielkiej Brytanii stał się jeszcze większą specjalizacją. W związku z tym, że jako Farm Trans dobrze przygotowaliśmy się na Brexit, opanowaliśmy tę specjalizację i możemy towarzyszyć naszym klientom podczas całego procesu”.

Dodatkowa dokumentacja poza UE

Od 1 stycznia 2021 roku wymagane są dodatkowe informacje o ładunku, ponieważ po opuszczeniu Wielkiej Brytanii trzeba spełnić różne wymogi celne. Szczegóły wysyłki, takie jak listy przewozowe, wykazy ładunków i kody produktów muszą również zostać dostarczone wcześniej. „Dla klientów oznacza to, że wcześniej ładujemy produkt i wcześniej żądamy danych o przesyłce i przekazujemy je różnym partnerom”.

Wzrost zapotrzebowania na transport naczepą z ruchomą podłogą do Wielkiej Brytanii

Zauważamy, że rośnie zapotrzebowanie na transport naczepą z ruchomą podłogą do Wielkiej Brytanii. Jako Farm Trans możemy szybko i w ukierunkowany sposób realizować zlecenia transportowe klientów, ponieważ posiadamy odpowiednią wiedzę i dostęp do różnych, niezbędnych systemów. W ten sposób klient może powierzyć nam pełną kontrolę. Dostosowując się do pożądanego czasu realizacji, rezerwujemy odpowiednią przeprawę, aby przesyłka klienta została dostarczona we właściwym czasie i miejscu” – mówi Joost.

Czy potrzebujesz transportu do Wielkiej Brytanii?

Dzięki oferowanym przez nas możliwościom, takim jak transport naczepą z ruchomą podłogą, transport masowy i kondycjonowany, skutecznie i bezpiecznie przewozimy Twoje produkty do Wielkiej Brytanii promem lub przez Eurotunel. Pracujemy w elastyczny sposób i chętnie wesprzemy Cię w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas rozwiązań logistycznych poza UE? Nasz zespół ds. sprzedaży chętnie Ci pomoże. Skontaktuj się z nami za pomocą tego linku.

Przeczytaj także wiadomość na AGF.