Przejdź do zawartości

Przemówienie Farm Trans podczas wydarzenia ITT


09 | 06 | 2022
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych kwestii w firmie Farm Trans. Każdego dnia ciężko pracujemy, aby środowisko pracy było bezpieczne dla naszych pracowników, a nasze usługi jak najbezpieczniejsze dla użytkowników dróg, naszych klientów i przewożonych przez nas produktów.

Kamery z technologią Video Intelligence

Nasze nowe samochody ciężarowe są wyposażone standardowo w kamery Trimble. Kamery samochodowe mogą rejestrować ważne sytuacje na drodze. Nagrania można wykorzystać jako dowód w razie wypadku lub do celów szkoleniowych. Dzięki obrazom rzeczywistych sytuacji można również lepiej dostosować szkolenia.

Zwycięstwo dzięki talentowi i technologii

Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia ITT było „Zwycięstwo dzięki talentowi i technologii”. Temat ten dobrze wpisuje się w strategię firmy Farm Trans, w której koncentrujemy się na zrównoważonych praktykach zatrudnienia, środowisku i wykorzystaniu technologii. Korzystając z oprogramowania Trimble, stale gromadzimy wiele informacji o naszych usługach. Na przykład monitoring w czasie rzeczywistym lub nagrania z kamer samochodowych. Jednak wyłącznie dzięki zaangażowaniu odpowiednich osób można dokonywać wartościowych analiz danych, aby każdego dnia optymalizować nasze usługi.