Przejdź do zawartości

Pieniądze otrzymane od agencji ubezpieczeniowej TVM Verzekeringen dzięki małej liczbie szkód


27 | 05 | 2021
Zaangażowanie kierowców

Przy ustalaniu kwoty bierzemy pod uwagę między innymi to, jak długo jesteś ubezpieczony w TVM, oraz Twoją historię szkód. Firma Farm Trans otrzymała sporą kwotę pieniędzy, którą zawdzięczamy w dużej mierze naszym kierowcom, zapobiegającym szkodom i zapewniającym bezpieczny transport produktów naszych klientów każdego dnia.

Bezpieczeństwo ruchu drogowego i żywności

Farm Trans – podobnie jak TVM – od dawna angażuje się w zwiększenie bezpieczeństwa transportu. Stanowi to część naszej polityki zrównoważonego rozwoju w ramach filaru „bezpieczeństwo ruchu drogowego i żywności”, ponieważ w Farm Trans zawsze jesteśmy w drodze, dosłownie i w przenośni. Aby to osiągnąć, nasza firma inwestuje m.in. w nowoczesną flotę wyposażoną w najnowocześniejsze technologie, takie jak funkcja awaryjnego zatrzymania pojazdu Active Drive Assist, która pomaga kierowcom ustalić odległość do poprzedzających pojazdów i oznaczeń na drodze, automatycznie dostosowując prędkość podczas wykonywania zakrętów, na przykład poprzez korygowanie naczepy w razie konieczności. Jednak to kierowca pozostaje najważniejszym ogniwem, a Farm Trans wspiera go poprzez szkolenia z jazdy prowadzone w ramach Akademii Farm Trans.

Co zrobimy z pieniędzmi?

To pracownicy, w tym kierowcy, tworzą sukces Farm Trans. Dlatego kierownictwo firmy zainwestuje tę kwotę w środowisko pracy pracowników. Połączmy nasze siły, by zapewnić zdrową przyszłość naszej branży!