Przejdź do zawartości

Farm Trans usprawnia łańcuch dostaw, aby zwiększyć wydajność procesu eksportu do Wielkiej Brytanii


27 | 01 | 2022

Firma Farm Trans od wielu lat oferuje transport masowy i kondycjonowany do Wielkiej Brytanii. Choć Brexit stanowił wyzwanie dla wielu firm, Farm Trans udało się je przezwyciężyć, a liczba przewozów do Wielkiej Brytanii wzrosła od tego czasu. Jednak nie byłoby to możliwe bez zmian w łańcuchu dostaw. We współpracy z agentem celnym i firmą Cape Groep opracowano wewnętrzną aplikację, wykorzystującą platformę Mendix low-code w celu usprawnienia procesu eksportu do Wielkiej Brytanii.

System przetwarza wszystkie dane od zarządzania zamówieniami, przez transport, po odbiór towarów. Pierwotnym celem było usprawnienie procesu eksportu, ale opracowywany jest również proces importu towarów do Wielkiej Brytanii. W ten sposób firma Farm Trans sprawia, że usługi są wydajniejsze dla klientów, ograniczając możliwość popełnienia błędu i pozwalając zaoszczędzić cenny czas.

Michiel van Gerwen, kierownik zespołu ds. Connected Services w Farm Trans, rozmawiał z CIO.com o tym zautomatyzowanym rozwiązaniu. Cały artykuł jest dostępny tutaj.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych rozwiązań związanych z transportem do i z Wielkiej Brytanii, skontaktuj się z nami tutaj.