Przejdź do zawartości

Farm Trans – Twój ekspert z zakresu logistyki w Wielkiej Brytanii


04 | 03 | 2021
Własny oddział i flota w Wielkiej Brytanii

Pomożemy Ci w zakresie transportu masowego, transportu naczepą z ruchomą podłogą, naczepą silosową oraz transportu chłodzonych i mrożonych produktów na terenie Wielkiej Brytanii i poza nią. Posiadamy oddział i flotę w Wielkiej Brytanii i obsługujemy transport własnymi samochodami ciężarowymi oraz naczepami. Dzięki temu nasze naczepy mogą przemieszczać się bez asysty promem, przyspieszając i upraszczając transport. Gwarantuje to doskonałą obsługę.

Jak odbywa się zlecenie transportu?

„Kiedy klient skontaktuje się z nami w sprawie transportu, sprawdzamy, czy jesteśmy dla niego odpowiednim partnerem logistycznym. Następnie omawiamy z klientem dokumenty, które należy złożyć do odprawy celnej oraz dalsze kroki. Współpracujemy z wyspecjalizowanym partnerem, który zajmuje się kwestiami celnymi. W ten sposób klient zostaje poinformowany o procedurze i nie napotyka żadnych niespodzianek podczas odprawy celnej” – mówi Laura Moerkerken, menedżer ds. sprzedaży w Farm Trans.

Connected Services

Poszukujesz wydajnego rozwiązania dostosowanego do indywidulanych potrzeb, dla wszystkich przepływów logistycznych w Europie? Nasz dział Connected Services oferuje europejską platformę wiedzy o logistyce i zapewnia znaczną optymalizację łańcucha, dzięki której możemy zająć się Twoją działalnością logistyczną w całej Europie. Obejmuje ona analizę danych, optymalny dobór partnerów, cyfryzację procesów i zarządzanie kluczowymi klientami. Koncentrując się na dostępnych informacjach i rozbudowanej sieci transportowej w Europie, oferujemy niezwykle wiarygodne, zrównoważone i atrakcyjne kosztowo rozwiązania w zakresie przychodzących i wychodzących przepływów logistycznych. W ten sposób gwarantujemy wydajne rozwiązania transportowe o najwyższej jakości.

„Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości transportu do i z Wielkiej Brytanii oraz w jaki sposób możemy Cię wesprzeć? Skontaktuj się ze mną telefonicznie pod numerem +31 (0) 168 74 54 04 i pod adresem sales@farmtrans.com” – mówi Laura Moerkerken.