Przejdź do zawartości

Dzień Ziemi | Inwestowanie w naszą planetę


22 | 04 | 2022

Dzisiaj jest Dzień Ziemi pod tegorocznym hasłem „Inwestowanie w naszą planetę”. Na początku tego miesiąca Międzyrządowy zespół ds. zmian klimatu (z ang. IPCC) opublikował swój najnowszy raport. We wszystkich sektorach potrzebne są natychmiastowe działania w celu ograniczenia globalnego ocieplenia i osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju (z ang. SDGs). Sektor transportu również będzie musiał przejść poważną transformację, aby pomóc ograniczyć globalne ocieplenie. Każda firma będzie musiała się postarać, w tym także Farm Trans.

Raport dotyczący zrównoważonego rozwoju

Firma Farm Trans opublikuje swój pierwszy raport na temat zrównoważonego rozwoju jeszcze w tym roku. Od wielu lat zrównoważony rozwój jest ważnym tematem w naszej firmie. Raport zawiera informacje na temat celów zrównoważonego rozwoju, na których koncentruje się Farm Trans, wspierając nasze trzy podstawowe filary: pracownicy, planeta i rozwój.

Inwestowanie w naszą planetę

W związku z tym, że zrównoważony rozwój jest priorytetem w naszej organizacji, firma Farm Trans zawsze inwestowała w najnowsze możliwości techniczne dla naszej floty i rozwiązania informatyczne. Inwestujemy także w szkolenia naszych kierowców, aby jak najwydajniej realizować transport i zminimalizować emisję CO₂. Więcej informacji o sposobach inwestowania w naszą planetę zostanie opublikowane wkrótce.