Przejdź do zawartości

Bezpieczny transport dostosowany do indywidualnych potrzeb


24 | 02 | 2022

Ponadto nasz zespół codziennie buduje bliskie relacje z klientami. Dzięki bliskim kontaktom między doradcami a klientami nasz zespół stale usprawnia procesy transportowe i logistyczne. Nasi eksperci w dziedzinie transportu i logistyki ściśle współpracują z klientami. Dzięki temu nasze usługi są indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Przykładem jest przewoź wahadłowy specjalnym pojazdem. Klient zamawia transport wahadłowy w naszej firmie. Trasa tego przewozu przebiega przez gęsto zaludnione obszary mieszkalne. Aby wykonywać tę pracę jak najbezpieczniej, firma Farm Trans pod koniec zeszłego roku zakupiła nowe samochody ciężarowe, przeznaczone specjalnie do przewozów na tej trasie. Model pojazdu to Volvo FM. Są to bardzo bezpieczne samochody ciężarowe, które spełniają wymogi bezpieczeństwa przewozu wahadłowego. Pojazdy te są niskie, dzięki czemu kierowca ma dobrą widoczność z kabiny. Samochody ciężarowe są także wyposażone w kamery m.in. w martwym polu, a w sytuacjach awaryjnych pojazd może sam wyhamować. Uwzględniono również poziom hałasu pojazdów, które muszą przejeżdżać przez gęsto zaludnione obszary. Naczepa jest napędzana elektrycznie przez samochód ciężarowy, a samochód ma najcichsze opony.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach dostosowanych do indywidualnych potrzeb i w jaki sposób możemy sprostać Twoim wyzwaniom logistycznym? Skontaktuj się z nami!