Przejdź do zawartości

Akademia Farm Trans

Rozwój i zaawansowane szkolenia

Transport nie może odbywać się bez odpowiednich specjalistów. Nasi pracownicy sprawiają, że jako klient otrzymujesz wyjątkowe usługi. Aby móc to kontynuować, nieprzerwanie podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki Akademii Farm Trans rozwijają swoje kompetencje i umiejętności zawodowe.

Akademia Farm Trans

Zachęcamy naszych pracowników, aby wydobywali z siebie maksimum potencjału, korzystając z naszej Akademii Farm Trans. Od kierowców po informatyków Między innymi poprzez:

  • Wsparcie na co dzień
  • Coroczne szkolenia praktyczne
  • Szkolenia online
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Rozwój osobisty
Wykwalifikowany personel

Farm Trans dysponuje dużym zespołem z najlepiej wykwalifikowanymi osobami w naszej branży, zarówno w biurze, jak i na drodze! To właśnie w naszych ludzi również inwestujemy. Specjaliści w Farm Trans pracują w zdrowym i bezpiecznym środowisku pracy, umożliwiającym uprawianie sportów, pracę zdalną i elastyczne harmonogramy pracy. Oraz możliwości rozwoju wewnątrz firmy.

Praca w Farm Trans

Farm Trans to rozwijająca się firma, która nieustannie poszukuje kierowców i innych specjalistów w zakresie transportu. Sprawdź tę i inne oferty pracy na naszej stronie internetowej Praca-w-Farm-Trans.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Poznaj pracę jako… Planista przewozów masowych
Leano Ploeg (21) pracuje od prawie roku jako planista w naszym dziale przewozów masowych. Zna firmę Farm Trans od zawsze, jego ojciec zaczął tu pracę jako kierowca samochodu ciężarowego, gdy Leano się urodził. Już jako dziecko lubił jeździć z ojcem w ciężarówce: „Jeździłem z tatą w każde wakacje tak często, jak tylko mogłem”.